Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Příslušenství pro tablety > Stojánky pro tablety >

F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET

F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET: Držák do auta Při cestě autem můžete svůj tablet vybavený GPS a mapovými podklady velmi jednoduše přeměnit na výkonný navigační systém s velkou obrazovkou, který vás bez problémů dovede z domova třeba až na druhý konec republiky. Odpadne tak zdlouhavé hledání v mapě a boj s nepřesným silničním značením. Pro větší pohodlí při používání tohoto systému je pro vás připraven kvalitní držák do auta s označením Car Holder F1 od společnosti EAGET/iGET, určený pro tablety ve velikostech 7"-10,1". Držák vám umožní obdobné pohodlí jako integrované navigační systémy a při tom si vystačíte jen se svým tabletem. Díky držáku bude Vaše zařízení chráněno před pádem a jinými nepříjemnostmi, a zároveň ho budete mít při ruce. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET - popis

nahoru

Držák do auta Při cestě autem můžete svůj tablet vybavený GPS a mapovými podklady velmi jednoduše přeměnit na výkonný navigační systém s velkou obrazovkou, který vás bez problémů dovede z domova třeba až na druhý konec republiky. Odpadne tak zdlouhavé hledání v mapě a boj s nepřesným silničním značením. Pro větší pohodlí při používání tohoto systému je pro vás připraven kvalitní držák do auta s označením Car Holder F1 od společnosti EAGET/iGET, určený pro tablety ve velikostech 7"-10,1". Držák vám umožní obdobné pohodlí jako integrované navigační systémy a při tom si vystačíte jen se svým tabletem. Díky držáku bude Vaše zařízení chráněno před pádem a jinými nepříjemnostmi, a zároveň ho budete mít při ruce.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Stylusy nebo Pouzdra pro tablety, Kabely a napájecí adaptéry pro tablety, Klávesnice pro tablety.

Nejlevnější F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET akční ceny - Levné F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stojánky pro tablety.

F1 držák tab 7-10,1 do auta na sklo iGET najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;