Držák tabletu na opěrku hlavy

Cena:

288 Kč

Koupit za 288 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Držák tabletu na opěrku hlavy: Držák pro tablet s mechanizmem pro upevnění na opěrku hlavy.Rozsah úchytu tabletu 15 - 25 cm umožňuje upevnění tabletů 7" - 10" na výšku, či na šířku pro tablety až do 15". Díky těmto rozměrům je možné použít tento držák pro většinu nejběžnějších tabletů na trhu.Díky široké škále nastavení úhlů lze nastavit prakticky libovolnou polohu. Při uchycení svisle úhel 25°, při vodorovné poloze úhel 50°. Ovládání a sledování tabletu na zadním sedadle bude snadné a pohodlné i na dlouhých cestách. Provedení v černé barvě. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Držák tabletu na opěrku hlavy - popis

nahoru

Držák pro tablet s mechanizmem pro upevnění na opěrku hlavy.Rozsah úchytu tabletu 15 - 25 cm umožňuje upevnění tabletů 7" - 10" na výšku, či na šířku pro tablety až do 15". Díky těmto rozměrům je možné použít tento držák pro většinu nejběžnějších tabletů na trhu.Díky široké škále nastavení úhlů lze nastavit prakticky libovolnou polohu. Při uchycení svisle úhel 25°, při vodorovné poloze úhel 50°. Ovládání a sledování tabletu na zadním sedadle bude snadné a pohodlné i na dlouhých cestách. Provedení v černé barvě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Držák tabletu na opěrku hlavy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Stylusy nebo Pouzdra pro tablety, Ochranné folie pro tablety, Kabely a napájecí adaptéry pro tablety.

Nejlevnější Držák tabletu na opěrku hlavy akční ceny - Levné Držák tabletu na opěrku hlavy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Držák tabletu na opěrku hlavy stojí 288 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Držák tabletu na opěrku hlavy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stojánky pro tablety.

Držák tabletu na opěrku hlavy najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz